Важковози

на складі
Агроіндустрія
скоро у продажі
Агроіндустрія
скоро у продажі
Агроіндустрія
скоро у продажі
Будівництво
скоро у продажі
Агроіндустрія
скоро у продажі
Будівництво
скоро у продажі
Агроіндустрія
скоро у продажі
Будівництво
на складі
Будівництво
скоро у продажі
Агроіндустрія
на складі
Будівництво
скоро у продажі
Будівництво
скоро у продажі
Агроіндустрія
скоро у продажі
Важковози
скоро у продажі
Будівництво

Будівельна техніка, яка використовується в процес будівництва доріг, розробки кар'єрів, а також для виконання інших робіт такого плану, не відноситься до транспортних засобів, а найчастіше і зовсім не призначена для пересування. Така техніка може встановлюватися на автомобільні шасі (у такому разі вона може долати невеликі відстані самостійно), а може мати гусеничні шасі (тоді вона переміщується як правило, у межах будівельних майданчиків та ґрунтових доріг поблизу). Деякі моделі зовсім не самохідні. Відсутність пересувного шасі нівелює можливість переміщення її самостійно навіть по будмайданчику, така спецтехніка має стаціонарну конструкцію і її необхідно привозити на місце робіт спеціальним транспортом. До такої спецтехніки, яка потребує її доставки на об'єкт, належать асфальтоукладачі, віброкатки, дорожні катки, гусеничні екскаватори, дорожні косарки, термоси для асфальту, укладачі узбіччя, рециклери та багато іншого. Для доставки такого обладнання використовують спеціальні вантажні авто, оснащені тралами. Саме причіп трал може забезпечити максимально зручні умови для виконання вантажно-розвантажувальних робіт великих та важких машин, а також їх закріплення та безпечне транспортування.

Сьогодні завод ВАРЗ пропонує кілька варіантів виконань, а саме:

 • високопарний напівпричіп з вантажною висотою від 900 до 1200 мм;
 • низкорамний напівпричіп з вантажною висотою від 300 до 520 мм.

Переважна більшість причепів утворюються у вигляді напівпричепа низькорамного. Оскільки саме такий тип платформи дозволяє змістити центр ваги вантажу під час транспортування фронтальних навантажувачів, асфальтоукладальників, трансформаторів тощо. Низькорамні трали зручні для самостійного заїзду техніки та гарантують її стійкість на платформі. Однак, слід зазначити, що знижений кліренс - не завжди придатний для транспортування. Авто з низькою рамою не підійдуть для перевезення негабаритних вантажів пересіченою місцевістю та ґрунтовими дорогами. Для таких перевезень використовуються зазвичай високорамні трали, але вони обладнуються додатково всюдихідною гумою з глибоким профілем протектора і посиленою підвіскою.

Інженери заводу ВАРЗ готові спроектувати будь-який причіп трал важковоз із урахуванням усіх побажань замовника. Крім того, у виробництві сьогодні використовуються сучасні технологічні процеси, такі як плазмове різання металу, дробоструминна обробка металу, зварювання сучасним обладнанням, фарбування за системою RAL. Завод сертифікований за системою ISO. ВАРЗ застосовує повний цикл виробництва, починаючи від проектування, закінчуючи введенням обладнання в експлуатацію та оформленням усіх дозвільних документів. ВАРЗ – гарантія якості, найкращі напівпричепи, а також широка мережа сервісних центрів. Зрозуміло, що навіть найнадійніша техніка потребує періодичної заміни запчастин і має властивість ламатися, адже умови роботи вантажних машин часом досить жорсткі та інтенсивні.

Головні особливості низькорамних тралів

Якщо вирішили трал купити, варто знати, що такий тип причіпного обладнання можна використовувати не тільки для транспортування колісної чи гусеничної техніки, обладнання, але й для доставки лісу, різних металевих конструкцій, ЗБ-конструкцій та інших негабаритних вантажів. За рахунок того, що низькорамний трал має мінімальну вантажну висоту, завантажена техніка зможе пройти під естакадами, мостами, шляхопроводами та ЛЕП. Вибираючи трал можна зв'язавшись менеджерами і дізнатися ціну трала в Україні.

Так само варто знати про головні особливості низькорамного причепа:

 • трал купити з максимально міцною, надійною та витривалою рамою. У тралах для перевезення екскаватора купити та використовувати для транспортування інших вантажів, крім цього там може бути встановлений центральний лонжерон, завдяки якому ви зможете забезпечити максимальне завантаження платформи;
 • напівпричіп низькорамний трал доповнений полегшеними модифікованими трапами, завдяки яким великогабаритна техніка зможе самостійно заїжджати на платформу, без залучення додаткового підйомного механізму;
 • у тралах для перевезення спецтехніки купити які можна за прийнятними розцінками, можна додатково встановити осі, що підрегулюються, які зменшать радіус повороту і знизять знос шин;
 • у продажу тралів є моделі, що обладнані розсувною рамою, завдяки чому на платформі можна перевозити довгомірні вантажі та спецобладнання. 

Основні характеристики низькорамного напівпричепа платформи

У продажу тралів можна вибрати моделі з різною кількістю осей (від 2 до 7 осей). На такі напівпричепи низькорамні може бути встановлена ресора або пневматична підвіска. При цьому ресора підвіска найчастіше використовується для напівпричепів тралів купити, які можна з 3 або 2 осями. Пневматичні підвіски на напівпричепах важковозах купити які можна для виконання різних транспортувальних робіт, дозволяють регулювати навантажувальну висоту платформи.

напівпричіп трал

Стандартний низькорамний трал, ціна якого лояльна, постачається у затвердженій комплектації:

 • пневмопривід гальм;
 • опорні пристрої;
 • противідкатні упори;
 • підйомник запаски;
 • бокові захисту;
 • скринька для необхідних інструментів;
 • знімні алюмінієві борти на гусі. 

Чи можна купити трал низькорамний з додатковою комплектацією?

Низкорамні причепи у виробника можна придбати не лише у стандартній комплектації. У разі потреби низькорамний напівпричіп можна доукомплектувати:

 • підйомні осі;
 • електронною системою гальмування;
 • контейнерні замки;
 • лебідкою;
 • знімними стійками;
 • тентом на гусі;
 • кріпильні ланцюги та інші елементи.

До того ж, низькорамні трали можуть виготовлятися відповідно до індивідуальних параметрів клієнта, які повністю відповідатимуть подальшому способу експлуатації техніки. 

Чому саме низький трал для перевезення техніки від ВАРЗ?

Купити трал та іншу причіпну техніку можна від різних офіційних дилерів та виробників, але трал для перевезення техніки купити який можна у нас, це:

 • тривалий термін використання без витікаючих проблем та високої якості напівпричепів тралів, купити які можна для експлуатації як дорогами загального призначення, так і бездоріжжям;
 • купити трал із тягачом можна з дотриманням усіх технічних умов та стандартів, що гарантує надійність техніки;
 • купити трал напівпричіп можна у широкому модельному ряді;
 • трал низькорамний можна купити з можливістю встановлення необхідного обладнання, що відповідає потребам замовника;
 • для тралів для перевезення спецтехніки купити які можна на вигідних умовах, використовуються високоякісні європейські комплектуючі;
 • якщо вирішите купити низькорамний трал з індивідуальним виготовленням, виконання замовлення буде виконано у максимально короткий термін;
 • для всіх низькорамних напівпричепів купити які можна за прийнятними розцінками надається гарантійне обслуговування.

Також ВАРЗ пропонує недорого купити трал для легкових авто, моделі яких можуть бути як з частковим, так і повним завантаженням платформи.

Купити Важковози від ВАРЗ