Компанія

«ВАРЗ» - завод європейського рівня, що має 30-річну історію та пропонує широкий вибір причепів, напівпричепів, сільськогосподарської та спецтехніки на продаж.

Чому саме ВАРЗ?

 • Багатолітній досвід роботи.
  30-річний досвід виробництва дозволяє говорити про те, що сьогодні «ВАРЗ» є лідером на ринку України та пропонує до продажу високоякісну продукцію, яка відповідає усім світовим стандартам якості.
 • Завод «ВАРЗ» входить до складу європейського холдингу WITEC, що складається з 14 компаній, основними сегментами яких є машинобудування, будівництво технологічних ліній, технологія комерційного транспорту, логістика і т.д. За рахунок цього на підприємстві вперше в Україні застосовано повний цикл виробництва, починаючи від розробки конструкторами технічних рішень з урахуванням побажань клієнта та закінчуючи тестуванням та здаванням нової техніки замовнику. Під час виробництва ми використовуємо найсучасніші технологічні процеси, такі як плазмове різання металу, зварювання новітніми апаратами, дробоструминна обробка металу, фарбування за системою RAL.
 • Сертифікація заводу за системою ISO
  Сертифікат ISO  служить підтвердженням того, що продукція, що виробляється, знаходяться в повній відповідності до тих стандартів якості, які враховуються у всьому світі.
 • Фінансування на пільгових умовах від 6 банків
  Безперечною перевагою є також співпраця «ВАР3» з шістьма фінансовими організаціями для отримання кращого фінансування для наших клієнтів. Для постійних клієнтів діє програма лояльності у вигляді розстрочки від заводу, а передоплата замовлення становить приблизно 30% (залежно від складності проекту та підсумкової суми).

 • Мережа авторизованих сервісних станцій
  12 сервісних станцій на території України, які оснащені всім необхідним для швидкого та якісного обслуговування, гарантійного та післягарантійного ремонту. Наш персонал має найвищу кваліфікацію та величезний досвід у вирішенні найскладніших завдань – це дозволяє вам завжди економити особистий час та гроші, а ваша техніка та обладнання ніколи не будуть марно простоювати. Компанія надає фірмову гарантію на транспортні засоби, що становить 12 місяців, а також на осьові вузли та агрегати – до 60 місяців.
 • Компенсація 25% від держави
  Купуючи техніку заводу ВАРЗ, ви можете компенсувати 25% від вартості за постановою Кабміну, затвердженої від 7 лютого 2018 року ( постанова про компенсацію від 1 березня 2017 року № 130), компенсації вартості сільгосптехніки вітчизняного виробництва.
 • ВАРЗ гарантує найкраще співвідношення ціни та якості.
  Компанія постачає не лише стандартну техніку на ринок, а й ексклюзивне обладнання із демократичною ціновою політикою. «ВАРЗ» пропонує найкраще з того, що напрацьовано спеціалізованими заводами в Україні, Німеччині, Австрії та Іспанії. Ми виготовляємо причепи та напівпричепи, які за якістю не поступаються найдорожчим імпортним аналогам, проте їх вартість залишається доступною для кінцевого вітчизняного споживача. Також сервіс надає гарантію від виробника та можливість професійного сервісного обслуговування.
 • Широка лінійка продукції.
  Сьогодні ТОВ «ВАРЗ» є найбільшим у країні виробником причіпної, напівпричіпної, сільськогосподарської та спеціальної техніки. На заводі налагоджено випуск величезного модельного ряду причіпної техніки, при цьому використовуються європейські комплектуючі та найсучасніші складальні лінії.
 • Гарна витривалість. Продукція компанії ТОВ «ВАРЗ» має важливу перевагу перед виробами багатьох зарубіжних фірм та компаній: міцність рами та надійність підвіски у наших причепів набагато кращі. Причепи компанії були спеціально розроблені, створені та адаптовані для вітчизняних умов експлуатації з найжорсткішими та найінтенсивнішими умовами праці. Це дозволило суттєво збільшити моторесурс техніки при її використанні на наших дорогах, знизити простої, пов'язані з ремонтом та обслуговуванням, заощадити кошти на придбання нових запчастин та комплектуючих.
 • Максимальна клієнтоорієнтованість. Для того, щоб техніка відповідала всім вимогам до неї, на заводі існує спеціальний відділ. Його провідні фахівці зайняті вирішенням одного завдання: розробкою найбільш ефективних та надійних конструктивних рішень, які потім тестуються та впроваджуються на нашому виробництві.
   

Що ми пропонуємо?

Компанія ТОВ «ВАРЗ» займається виробництвом причепів та напівпричепів для різних цілей. Наш модельний ряд налічує величезну кількість одиниць та розширюється з кожним днем, намагаючись встигнути за стрімким розвитком сучасних технологій та необхідністю швидкого реагування на ці зміни. Основна продукція, яку випускає завод:

 • Напівпричепи-самоскиди обсягом від 22 до 60 куб
 • Напівпричепи-ваговози (трали), вантажопідйомність до 100 тонн
 • Напівпричепи-бортові та тентовані
 • Напівпричепи-контейнеровози
 • Напівпричепи-лісовози
 • Причепи-бортові
 • Шасі під забудову цистерн, кузовів тощо
 • Напівпричепи-панелевози

Намагаючись відповідати запитам своїх клієнтів, ми продовжуємо надавати послуги з капітальних ремонтів, додавши до них такі послуги, як:

 • переобладнання техніки;
 • встановлення та запуск краново-маніпуляторного обладнання; монтаж мультиліфтів на шасі автомобіля;
 • установка бетонозмішувачів та автобетононасосів;
 • установка цистерни на шасі автомобіля;
 • установка комунального обладнання на шасі автомобіля;
 • виготовлення кузовів самоскидних на шасі;
 • виготовлення бортових та тентованих надбудов на шасі

Наша головна перевага перед конкурентами – можливість приймати нестандартні рішення з урахуванням потреб, запитів та побажань клієнта. Ми готові використати творчий підхід до вирішення конкретної проблеми замовника, створюючи багато в чому єдині у своєму роді екземпляри обладнання.

Наші особливості

 • Чому ще вам може бути цікавою пропозиція про співпрацю з «ВАР3»? Цінова політика на окремі моделі може бути нижчою до 20%, ніж у зарубіжних аналогів. Але при цьому приблизно 70% комплектуючих ми отримуємо безпосередньо з Німеччини, тому клієнт може розраховувати на неперевершену європейську якість з оптимальною ціною.
 • Моніторинг попиту на ринку продукції такого типу дозволяє компанії випускати техніку, яка є найбільш затребуваною та необхідною для виконання широкого спектра завдань у галузі вантажоперевезень, будівельній сфері, сільському господарстві тощо. Ми постійно впроваджуємо найновіші та передові європейські технології на своєму виробництві, зберігаючи марку та репутацію надійного партнера.

«ВАРЗ» - це гарантія якості та найкращі умови співпраці для вітчизняних та зарубіжних контрагентів. Нам довіряють тисячі компаній, що займаються вантажоперевезеннями, які здійснюють діяльність у сільськогосподарській, будівельній та інших сферах. Щодня ми використовуємо з користю і намагаємося представити на ринку найбільш високотехнологічні наукові досягнення, здатні полегшити Ваше життя та зробити експлуатацію техніки набагато простіше, приємніше та ефективніше при мінімумі витрат на формування матеріально-технічної виробничої бази.