Самоскиди

на складі
Агроіндустрія
на складі
Агроіндустрія
на складі
Агроіндустрія
скоро у продажі
Агроіндустрія
скоро у продажі
Модельний ряд
скоро у продажі
Агроіндустрія
скоро у продажі
Агроіндустрія
скоро у продажі
Будівництво
скоро у продажі
Будівництво
скоро у продажі
Автомобіль бортовий з краном маніпулятором
скоро у продажі
Будівництво
скоро у продажі
Будівництво
скоро у продажі
Агроіндустрія
скоро у продажі
Агроіндустрія

Самоскидний напівпричіп є найбільш потрібним типом спецтехніки для транспортних компаній, що спеціалізуються на масових перевезеннях сипучих будівельних вантажів. До таких вантажів відносяться навалочні та інертні матеріали, на кшталт гравійного щебеню, будівельного піску, керамзиту, гранітного щебеню та інші. Проте, така техніка потрібна не лише у дорожньо-будівельній сфері та будівництві об'єктів інфраструктури, а й широко застосовується у сільському господарстві. Такі машини використовуються під час збирання врожаю, а також застосовуються в ході меліорації. Крім того, самоскидний напівпричіп — просто незамінний помічник для вивезення сміття. Без самоскидів комунальні господарства просто не впоралися б із поставленими завданнями.

Також вузькою спеціалізацією, в якій самосвальні напівпричепи знайшли застосування є розроблення корисних копалин відкритим способом.

Знаючи про особливості дорожнього покриття та важкі кліматичні умови роботи, інженери заводу ВАРЗ постачають на ринок техніку, що відрізняється надійністю, високою міцністю підвіски та рами. Саме ці риси відрізняють самосвальні напівпричепи ВАРЗ від техніки інших виробників. ВАРЗ пропонує найкраще з того, що напрацьовано спеціалізованими заводами не лише вітчизняного походження, а й Німеччини, Іспанії та Австрії. Самоскидні напівпричепи мають відмінний моторесурс, саме тому можна не перейматися тим, що в потрібний момент техніка раптово зламається, що стане причиною вимушеного простою та втрати фінансів для компанії. Автомобілі та напівпричепи такого призначення експлуатуються у процесі проведення серйозних заходів і іноді навіть день простою просто не допустимо, що вже говорити про ситуацію, коли треба замовити запчастини імпортного виробництва. Тут точно за тиждень не впоратися. ВАРЗ не лише постачає напівпричепи та причепи а й має власну мережу авторизованих сервісних станцій. Вони мають все необхідне для якісного та швидкого обслуговування, а також проведення гарантійного та післягарантійного ремонту.

При використанні напівпричепа самоскида на кузов техніки виявляється колосальне навантаження. Саме тому, у нас можна купити напівпричіп самоскид, який виготовляється з високоякісного алюмінію та сталі, що демонструють високі показники міцності та максимальну стійкість. Купити самоскиди напівпричепи з алюмінієвим бортом можна для транспортування легковажних вантажів, при цьому сам матеріал дозволяє знизити загальну вагу конструкції. Купити напівпричепи самоскидні важкі з кузовом зі сталі можна для сипких твердих вантажів. Напівпричепи зерновози самоскиди можуть бути з різною формою кузовів: напівкруглий і квадратний. За рахунок округлої геометрії кузова напівпричепів самоскидів, продаж якого здійснюється на вигідних умовах, прискорюється процес розвантаження. 

До основних переваг напівпричепів самоскидів варто віднести такі моменти:

  • надійна гідравлічна система;
  • максимальна міцність кузова;
  • відмінні показники маневреності, що важливо під час руху техніки в обмежених умовах;
  • просте приєднання до тягача. 

Крім того, купити самоскидний напівпричіп можна з додатковими опціями:

  • у самоскидному напівпричепі можна встановити систему автоматичного підйому/опускання повітряних подушок під час розвантажувальних робіт;
  • купити напівпричіп самоскид можна з додатковою страховою системою, яка попереджатиме оператора про можливу систему перекидання кузова;
  • на тент напівпричепа можна встановити тент, додатково оснащений електроприводом.

Ми можемо виготовити та продати напівпричіп самоскид у різних модифікаціях. При цьому відмінності таких напівпричепів самоскидів, які можна купити на вигідних умовах, можуть стосуватися як габаритів, геометрії кузова, місткості, так і особливостей вивантаження і навантаження. Вибір самоскида напівпричепа залежатиме від безпосередніх потреб компанії, де використовуватиметься техніка. Найчастіше купити напівпричіп самоскид або причіп-самоскид із оптимальними технічними параметрами вирішують вузькопрофільні компанії, які спеціалізуються на виконанні певних завдань для перевезення сипких вантажів. Підприємці, які надають широкий спектр логістичних та транспортних послуг, вирішують купити напівпричіп самоскид з універсальними характеристиками.

Вибираючи напівпричіп самоскид ціна такої техніки безпосередньо залежить від обсягу кузова та вантажопідйомності. При цьому обсяг напівпричепа самоскида з бічним розвантаженням у рази більший, ніж у стандартного самоскида. Якщо вирішили купити напівпричіп самоскидний новий, візьміть до уваги поставлені виробничі завдання. Якщо потрібно купити самоскидний напівпричіп для транспортування невеликих за обсягом вантажів, можна вибрати моделі з об'ємом кузова до 5-10 кубометрів. Для глобальних завдань у продажу самоскидних напівпричепів є моделі об'ємом 30 кубометрів.