Шасі для причепів

Купити Шасі для причепів від ВАРЗ

під замовлення
Модельний ряд

На сьогоднішній день напівпричіпну техніку використовують не лише транспортні компанії, приватні підприємці, а й увесь комерційний сектор. Справа в тому, що напівпричепи адаптовані для будь-якого спектру діяльності та різних типів вантажів. Не меншою популярністю користуються і шасі для причепа, що дозволяють вантажоперевізнику виготовити несамохідний транспортний засіб саме з тими характеристиками, які відповідатимуть поставленим завданням та вимогам.

Шасі для причепа – вузли, деталі, елементи та основні агрегати, які потрібні для подальшого кріплення напівпричіпного або причіпного пристрою до тягача. Використовуючи шасі для причепа, можна виготовити повноцінну одиницю техніки, виконавши низку технічних доробок. Шасі причепа буде вигідним придбанням, оскільки не всі автовласники задоволені технічними характеристиками своїх агрегатів та всілякими способами намагаються змінити комплектацію причіпних пристроїв для приватного візництва.

Шасі для причепа – рамна конструкція з потужною пневматичною підвіскою та сучасною цифровою гальмівною системою. Дана комплектація шасі для причепа розрахована на повсякденну експлуатацію техніки українськими дорогами. Шасі для причепа купити можна для встановлення цистерн, бортових конструкцій, маніпуляторів, контейнерів, побутівок та відкритих платформ. Для виготовлення шасі для причепа використовують високоякісні матеріали, вузли та комплектуючі, які забезпечують тривалу експлуатацію без позапланового технічного обслуговування. 

Особливості виготовлення шасі для причепа

Шасі причепа виготовляють із поздовжніх лонжеронів двотаврового перерізу, які з'єдную між собою поперечними балками. Ця особливість шасі вантажного причепа дозволяє експлуатувати техніку за складних дорожніх умов. Осьовий агрегат шасі причепа розрахований на навантаження 9 тонн і оснащений барабанними дисковими гальмами. За рахунок цього причіп шасі можна експлуатувати без простоїв та поломок навіть при великих повсякденних навантаженнях. За бажанням клієнта купити причіп шасі можна з пневматичною або ресорною підвіскою. Незалежно від того, вирішили купити шасі тракторного причепа або для вантажного автомобіля, можете бути впевненими в якості і надійності всіх елементів техніки, зокрема металу. Шасі причепа виготовлений з високоміцної та високоякісної сталі, яка перед фарбуванням піддається дробоструминної або піскоструминної обробки. Такий процес виготовлення шасі причепа для побутівок та інших надбудов очищає металеву поверхню від окалин, елементів корозії і надає конструкції шорсткості, що забезпечує краще зчеплення з лакофарбовими матеріалами. Для фарбування шасі причепа використовуються лакофарбові матеріали та ґрунт європейського виробництва, які наносять на поверхню рами в кілька шарів.

Чому купити шасі причепа потрібно у нас?

Шасі для причепа купити в нашій компанії стоїть через те, що розробка таких пристроїв нашими інженерами не має аналогів, навіть в імпортній техніці. Також, шасі для причепа має низку додаткових переваг:

  • Конструкція шасі для причепа може витримувати колосальні навантаження, оскільки ми використовуємо надміцний метал марки S690;
  • Шасі причепа купити можна тільки з оригінальними та якісними комплектуючими європейських виробників;
  • Шасі причепів зручні та прості в експлуатації;
  • Всі конструкції напівпричепів проробляються інженерами компанії, за рахунок чого на такій техніці можна перевозити великогабаритні вантажі;
  • Можемо виготовити шасі для причепа з урахуванням усіх побажань та вимог клієнта. 

І останнє, вартість нашої техніки нижча за європейські аналоги, а напівпричепи адаптовані для експлуатації за складних дорожніх умов.