Лісовози

під замовлення
Лісне господарство
під замовлення
Лісне господарство
під замовлення
Лісне господарство

Лісовози від ВАРЗ

Напівпричіп лісовоз є транспортним засобом, призначеним для транспортування колод, пиломатеріалів, зрубів та іншої лісопильної продукції. У лісовому господарстві напівпричіп лісовоз користується попитом для:

  • транспортування колод та лісу з місця лісозаготівель;
  • перевезення готових дощок від столярних майстерень до місця призначення;
  • перевезення неочищеного лісу на бази переробки.

Однак завдяки наявності вантажної платформи та підвищеному рівню вантажопідйомності ця спеціальна техніка може також використовуватися для доставки на об'єкт будівельних матеріалів, залізобетонних плит, труб та інших габаритних вантажів такого типу.

Така техніка виробництва заводу ВАРЗ чудово себе зарекомендувала в умовах бездоріжжя та важкопрохідних ділянок доріг. Вона відрізняється надійністю рами та міцністю підвіски порівняно з імпортними аналогами. Особливістю напівпричепа лісовозу є оснащення транспортного засобу коніками. Коніки є стійки, які вставляються в отвори на підлозі напівпричепа (або монтуються в стандартний напівпричіп хомутами методом накладки) і служать для закріплення довгих предметів циліндричної форми всередині бортового причепа. Також вони:

  • підвищують місткість напівпричепа;
  • збільшують висоту та жорсткість бортів;
  • поліпшують стійкість конструкції напівпричепа в завантаженому вигляді;
  • забезпечують безпеку транспортування особливо на важкопрохідних ділянках дороги, нівелюючи можливість випадання вантажу за борт напівпричепа.

Сьогодні напівпричепи лісовози представлені з такими варіантами коників, як:

  • нерозсувні стійки з жорстким кріпленням, так звані «ріжки»;
  • орні кузнечики, покликані змінити ширину причепа;
  • поворотні; затискні коніки з гідроциліндрами.

Завдяки тому, що на підприємстві ВАРЗ вперше в Україні застосовано повний цикл виробництва, починаючи від розробки конструкторами технічних рішень з урахуванням побажань клієнта та закінчуючи тестуванням та здаванням нової техніки замовнику, завод може реалізувати будь-яке побажання клієнта, якщо представлені зразки техніки за якими -то параметрам не влаштовують замовника, і виготовити напівпричіп лісовоз різної вантажопідйомності, з різним типом коників, шасі і т. д. Під час виробництва ВАРЗ використовує найсучасніші технологічні процеси, такі як плазмове різання металу, зварювання новітніми апаратами за системою RAL. Завод сертифікований за системою ISO, а тому не тільки здає йому в експлуатацію готові зразки техніки, а й надає будь-які дозвільні документи для встановлення на облік у сервісних центрах, а тому при необхідності напівпричіп лісовоз може бути обладнаний краном — маніпулятором для максимальної оптимізації процесу виконання навантаження та вивантаження вантажу, що перевозиться.