Зерновий причіп-самоскид VARZ - надійне рішення для перевезення зернової продукції.

01.08.22

ВАРЗ – компанія, що спеціалізується на виготовленні причепів, напівпричепів для перевезення сільськогосподарської техніки та культур.

Зернові причепи підходять для експлуатації з різними типами вантажних автомобілів. Кузов причіпного пристрою може бути виготовлений з різних матеріалів, кожен з яких має свої переваги:

  • Алюміній - матеріал дозволяє знизити питому вагу кузова та максимально збільшити вантажопідйомність;
  • Сталь - причепи з такого матеріалу можна використовувати не тільки для перевезення зерна, але і для будівельних сипучих матеріалів. 

Причепи можуть мати різні варіанти розвантаження:

- Вивантаження назад. У такому разі встановлюється фронтальний гідроциліндр у передній частині причепа;

- Вивантаження на дві або три сторони. В цьому випадку встановлюється гідроциліндр у центральній частині кузова.

Виробництво продукції ВАРЗ контролюється на кожному етапі зборки, тому кожна модель техніки не поступається за технічними характеристиками європейським аналогам, але при цьому доступна за більш демократичною вартістю. Крім цього, така техніка має низку переваг:

  • високі борти, які дозволяють раціонально використовувати вантажопідйомність техніки;
  • пристосовані до вертикального завантаження та оснащені системою саморозвантаження;
  • рама витримує великі динамічні навантаження, оскільки метал, що використовується, проходить процес зварювання на стапелях 
  • встановлені надійні європейські гідроциліндри 
  • конструкція піддається спеціальному дробоструминному обробленню;
  • Кузов системи забарвлюється в кілька етапів, за рахунок чого борти та інші елементи напівпричепа надійно захищені від впливу корозії. 

Для безпеки розвантаження та навантаження зернової продукції у напівпричепах ВАРЗ передбачені противідкатні пристрої. Вантажопідйомність зернових напівпричепів залежить від моделі спецтехніки. 

VARZ пропонує не лише демократичні ціни на зернові напівпричепи, а й якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування у 12 сервісних центрах в Україні. 

Використовувати зернові причепи із заднім або бічним вивантаженням можна як в умовах великого агрохолдингу, так і у фермерських компаніях. Українська техніка, що виробляється, є аналогом європейських концернів, але при цьому вартість бортових причепів і напівпричепів більш доступна і служить довше. Щоб підібрати оптимально-відповідний варіант причіпного пристрою, рекомендуємо звернутися до фахівців компанії ВАРЗ, які підберуть причіп-самоскид, що відповідає вашим вимогам.

Новина Зерновий причіп-самоскид VARZ - надійне рішення для перевезення зернової продукції.