Заміна осей на причепах та напівпричепах

Осі є несучою частиною конструкції, призначеною для складання та комплектування причепів і напівпричепів. Вони виготовляються із спеціальних сплавів сталі, які гарантують надійність конструкції та її довговічність. Проте слід розуміти, що навантаження на причепи вантажних авто виявляються просто колосальними і незважаючи на міцність цих металевих труб все ж таки варто регулярно проходити техогляд осей. На жаль, при експлуатації обладнання далеко не всі і не завжди правильно завантажують причепи і напівпричепи, розподіляючи навантаження на осі нерівномірно. Такі дії в сукупності з жорсткими та інтенсивними умовами праці призводять до природного зношування коліс, пошкодження маточок, зміщення та пошкодження самих осей.

Особливо часто позапланова заміна осей буває потрібна на причепах - цистернах, оскільки при їх експлуатації досить часто має місце такий фактор, як значні бічні динамічні навантаження. Саме вони сприяють швидкому зношуванню кріплень осі, деформації напівресор, посиленій роботі гальмівних гідравлічних систем тощо.

 

Заміна осей на причепах та напівпричепах є стандартною послугою, що надається ВАРЗ. Щоправда, заміна осей - це завжди необхідність, зумовлена ​​поломкою. Іноді власники транспортного засобу вирішують переобладнати свій вантажний автомобіль або збільшити його вантажопідйомність, а також замінити пневматичну підвіску на ресорну або навпаки.

ВАРЗ працює лише з перевіреними постачальниками осей, такими як BPW  та SAF. За бажанням замовника також встановлюємо підвіску ADR, OSMAN KOC та інші менш популярні бренди.

Для розрахунку вартості послуги необхідно тільки звернутися до менеджерів компанії та описати свою ситуацію. Завдяки тому, що ВАРЗ виконує весь цикл виробництва на своєму заводі, впорається із цим завданням йому буде дуже легко та просто.