Виготовлення та встановлення бортів для напівпричепів бортових.

Виготовлення та встановлення бортів для напівпричепів бортових - одна з послуг, які вже протягом багатьох років надає компанія ВАРЗ. Вона є однією з найбільш затребуваних на ринку, оскільки тягачі з бортовими напівпричепами успішно застосовуються в різних секторах економіки і досить поширені. Як правило, такі вантажні машини використовуються для транспортування невибагливих до умов зберігання великогабаритних вантажів (колод, трубного прокату, балок), адже відкрита конструкція не перешкоджає попаданню бруду та вологи до кузова. Щоправда, додатково можна замовити захисний тент, який здатний усунути цей недолік. Для забезпечення стабільності вантажів при транспортуванні на платформах є спеціальне фіксуюче обладнання.

Істотною перевагою бортового причепа є всебічний доступ до вантажу та зручність виконання вантажно-розвантажувальних робіт.

Конструктори ВАРЗ з легкістю виготовлять борти для напівпричепів бортових, враховуючи всі побажання замовника, а також їх призначення та експлуатаційне навантаження. Саме від них залежать індивідуальні параметри кінцевого виробу, а саме

  • марка використовуваної сталі, а також технологія виготовлення рами;
  • конструкція та кількість осей бортового напівпричепа для рівномірного розподілу навантаження та забезпечення стійкості  всієї конструкції;
  • габарити сідельно-зчіпного пристрою для кріплення до тягача;
  • матеріал для виготовлення та спосіб встановлення самих бортів на напівпричіп вантажного автомобіля.

Кожен з показників впливає на оптимальні умови експлуатації бортів. Наприклад, легкий алюміній не обтяжує конструкцію та дозволяє збільшити вантажопідйомність напівпричепа, проте не підходить для інтенсивних навантажень. А ось важкий метал, який підходить для використання в лісовому господарстві, обтяжує масу напівпричепа в цілому, але точно прослужить довше.

Також важливим є додаткове посилення переднього борту, який є щитом від важкого вантажу для водійської кабіни. Ситуації на дорозі можуть бути різні та найважливіше, це забезпечити безпеку водія у разі екстреного гальмування. Ці та багато інших особливостей конструктори ВАРЗ знають добре. Тому, замовляючи послугу виготовлення та встановлення бортів на бортовий причіп, можна не сумніватися, що вона буде виконана на найвищому рівні. Європейські матеріали та інноваційні технології у розвитку транспортної промисловості дозволяють створювати надійне, якісне обладнання, здатне витримувати високі навантаження та відмінне демократичною ціновою політикою порівняно з іноземними аналогами.