Виготовлення та встановлення аппарелів на трали (напівпричепи, ваговози)

Однією з додаткових послуг ВАРЗ є виготовлення та встановлення аппарелів на трали. Аппарель є металевим трапом, що використовується для завантаження транспортних засобів на напівпричепи-важковози. Дана конструкція забезпечує можливість самостійного заїзду транспортного засобу до кузова вантажного автомобіля. Аппарелі використовуються для заїзду спецтехніки на гусеничному та колісному ходу.

Вкрай важливо правильно зробити всі розрахунки, оскільки і вага тралу, і самої спецтехніки - велика і найменша помилка може стати причиною нівелювання можливості подальшої експлуатації обладнання. Конструкція повинна бути стійкою, відповідати параметрам напівпричепа-важковоза та забезпечувати зручний та вільний заїзд потрібної техніки на трал. Для цього потрібно правильно визначити декілька основних параметрів:

  • Висоту вантажної поверхні. Якщо використовуються трали базової комплектації, така висота вказується в паспорті на транспортний засіб. Також її можна виміряти за допомогою рулетки самостійно.
  • Необхідна довжина підйомної аппарелі. Відповідно до нормативних вимог кут нахилу має бути від 8 до 16,5 градусів. У разі порушення цієї вимоги конструкція буде нестійкою і її застосування не буде безпечним.
  • Довжина бази, вага та ширина коліс транспортних засобів (комбайнів, навантажувачів, легкових автомобілів тощо), які переміщуватимуться в кузов авто.

Співробітники ВАРЗ зроблять всі виміри та нададуть якісну консультацію з будь-яких питань, пов'язаних з виготовленням та встановленням  різних видів апарелів на трали. А їх сьогодні чимало, найпоширенішими серед них є кутові аппарелі, механічні двосекційні аппарелі, електрогідравлічні аппарелі, а також короткі трапи, що застосовуються для напівпричепів і причепів, що мають низьку естакаду навантаження і гусак, що відстібається.

Замовляючи послуги у ВАРЗ можна не сумніватися в тому, що все буде виконано на найвищому рівні з дотриманням усіх стандартів та нормативів.