Виготовлення підрамників та встановлення крана-маніпулятора

Кон'юнктура ринку сьогодні змінюється із блискавичною швидкістю. Власники вантажних автомобілів, а то й цілих транспортних компаній не завжди мають можливість оновлювати наявний автопарк та оптимізувати його під потреби ринку. Проте зазнавати фінансових поневірянь через високу конкуренцію у сфері будівництва, виконання дорожніх робіт чи в інших сферах економіки теж ніхто не хоче. Саме тому досить часто набувають своєї актуальності послуга виготовлення підрамників та встановлення крана-маніпулятора на вантажний автомобіль. Це дозволяє отримати техніку з більш високими експлуатаційними характеристиками, заощадивши при цьому купівлю нового авто. Кран-маніпулятор по суті є унікальною комбінацією, що дозволяє використовувати переваги звичайного вантажного автомобіля та вантажопідйомного механізму.

Багаторічний досвід роботи ВАРЗ та найвища якість комплектуючих від європейських виробників дозволяє отримувати унікальне обладнання, що відповідає критеріям надійності та безпеки.

Виготовлення підрамників та встановлення крана-маніпулятора для ВАРЗ – це стандартна послуга, яку інженери можуть максимально адаптувати під потреби замовника. Адже головною перевагою компанії є творчий підхід до вирішення проблеми замовника та створення унікальних за своєю сутністю екземплярів обладнання. У виробництві використовуються сучасні технологічні процеси, такі як плазмове різання металу, зварювання новітніми апаратами, дробоструминна обробка металу, фарбування за системою RAL. Ще однією перевагою є те, що ВАРЗ займається вирішенням не лише технічною частиною питання, а й супроводжує клієнта на всіх етапах роботи, аж до надання. дозвільних документів для встановлення на облік у сервісних центрах.