Виготовлення кузовів

Окрім оптимального співвідношення ціни та якості продукції, що поставляється на ринок, перевагою ВАРЗ є індивідуальний підхід до клієнта. Сервіс надає послуги переобладнання техніки та дозволяє максимально врахувати у цьому напрямку всі побажання замовника та задовольнити його потреби, розширивши функціонал конкретної робочої одиниці. Одним із таких напрямків є виготовлення кузовів на замовлення. ВАРЗ може втілити в життя будь-яке рішення за короткий термін. Досвідчені інженери можуть до дрібниць все розрахувати та виготовити кузов, який максимально відповідає потребам замовника.

Компанія  ВАРЗ виготовляє бортові та самоскидні кузови. І ті, й інші надзвичайно потрібні в різних галузях, у тому числі в сільському господарстві, будівництві та сфері комунального господарства. Самоскидні кузови, наприклад, в аграрному секторі застосовуються для транспортування сипких зернових культур, у будівництві — для перевезення цементу, піску і щебеню, а в комунальній-для вивезення за межі міста великого сміття і зрізаних дерев. Бортові ж типи кузовів використовуються частіше для перевезення цегли, бетонних блоків і т.д. Перевагою такої модифікації є зручність для виконання всього спектра вантажно-розвантажувальних робіт.

Для того, щоб оформити замовлення на виготовлення кузова причепа або напівпричепа необхідно чітко уявляти, з якими завданнями він повинен справлятися і в яких умовах проводитиметься його експлуатація. ВАРЗ допоможе закрити абсолютно будь-яку потребу замовника та запропонує найбільш оптимальну конструкцію для перевезення басейнів, плавстредств, тварин, спецтехніки та негабаритних вантажів, що відповідає стандартам якості, безпеки та надійності.