Вантажний автомобіль Renault із забудовою цистерни об'ємом 8 куб

14.12.21

Наша компанія співпрацює з багатьма виробниками вантажної техніки. Нещодавно у каталозі з'явилися спеціальні шасі марки Renault, на які ВАРЗ встановлює цистерни об'ємом 8 м3.

Шасі Рено давно використовується у багатьох європейських країнах і продовжує завойовувати зізнання. За останні півроку ми вже встановили цистерни для перевезення кисню територією України на п'ять подібних шасі. Техніка відрізняється:

  • маневреністю та практичністю;
  • надійністю та витривалістю;
  • оптимізованою витратою палива;
  • доступністю запчастин у різних регіонах України;
  • лояльною вартістю.

Для розбудови базового шасі Renault компанія ВАРЗ використовує досвід і сучасні технології. На платформу встановлюються підрамники власного виробництва, які виготовлені із міцних матеріалів із посиленим захистом від різних видів ушкоджень. На такому шасі кисень у стислі терміни доставляється у найбільші медичні центри, що дозволяє рятувати життя тисячам громадян, що потребують кисню, по всіх регіонах України.

Цистерни для кисню та інші типи обладнання на базу Renault встановлюються з дотриманням усіх норм та мінімальними витратами за часом. ВАРЗ гарантує професійний підхід та забезпечує повним пакетом документів.

Новина Вантажний автомобіль Renault із забудовою цистерни об'ємом 8 куб