SAF Holland

Продукція компанії ТОВ «ВАРЗ» має важливу перевагу перед виробами багатьох зарубіжних фірм та компаній, йдеться про високу міцність рами та надійність підвіски біля причепів. Причепи компанії були спеціально розроблені, створені та адаптовані для вітчизняних умов експлуатації з найжорсткішими та найінтенсивнішими умовами праці. Це дозволило суттєво збільшити моторесурс техніки під час її експлуатації, знизити простої, пов'язані з ремонтом та обслуговуванням, заощадити кошти на купівлю нових запчастин та комплектуючих. Системи мостів, підвіски та сідельно-зчіпні пристрої є результатом інноваційних рішень SAF-HOLLAND, призначені для причепів, напівпричепів, а також для вантажних автомобілів комерційного та сільськогосподарського призначення.

Компоненти представлені на ринку під брендами SAF, Neway, KLL, V.ORLANDI, HOLLAND та YORK. Їхня якість перевірена роками та відгуками мільйонів споживачів по всьому світу.

SAF-HOLLAND встановлено партнерські відносини з великою кількістю виробників обладнання у всіх куточках земної кулі. Також у компанії налагоджено партнерські відносини з представниками різних автопарків. Як постачальник сучасних розробок європейського рівня, компанія високо цінується за високу якість продукції, а також за розробку інноваційних рішень, метою яких є мінімізація витрат на експлуатацію (планове техобслуговування, амортизаційні витрати і т.д.)

У своїх ідеях та розробках компанія постійно вдосконалюється. А її головними пріоритетами є безпека, ефективність, максимально можливе зниження ваги, а також нанесення мінімальної шкоди екології. Компанія має особливу компетенцію як у проведенні досліджень щодо розробки, так і у виробництві деталей. Також її рішення дозволяють виробляти технології для індивідуальних рішень спеціальних транспортних засобів. Завдяки SAF-HOLLAND та іншим європейським постачальникам, сьогодні «ВАРЗ» - це гарантія якості та найкращі умови співпраці для вітчизняних та зарубіжних контрагентів. ВАРЗ довіряють тисячі компаній, що займаються вантажоперевезеннями, які здійснюють діяльність у сільськогосподарській, будівельній та інших сферах.