Penta

ВАРЗ упродовж свого існування значно розширив свою лінійку продукції. Сьогодні компанія пропонує: напівпричіпну, причіпну, сільськогосподарську та спецтехніку на продаж; виконання якісного ремонту старої техніки; послуги переобладнання застарілих зразків техніки, якщо для професійної сфери діяльності стандартні причепи та напівпричепи не підходять та потрібний більш розширений функціонал. Для того, щоб успішно втілювати в життя всі інноваційні досягнення та впроваджувати технології у виробничі процеси, важливо йти в ногу з часом у питаннях вибору комплектуючих. Особливе місце в технічному оснащенні приділяється безпосередньо гідравліці, а саме гідроциліндрів. Для реалізації найскладніших проектів ВАРЗ обирає лише найкращих європейських виробників, у тому числі Penta, що входить до групи Interpump Hydraulics.

Ця компанія, яка понад 20 років спеціалізується на розробці та виробництві телескопічних циліндрів, її виробничі потужності та технічні досягнення можуть задовольнити потреби ринку, що постійно розвивається завдяки величезним інвестиціям у дослідження, постійному оновленню високотехнологічного обладнання та методів виробництва.

Місія Penta полягає у забезпеченні повного задоволення потреб клієнтів, заснованого на індивідуальній продукції для спеціальних застосувань та відмінному післяпродажному обслуговуванні.

Penta є дуже надійним партнером, що пропонує всім клієнтам неперевершений рівень досвіду та знань. Завдяки своїй здатності зростати відповідно до розвитку ринку, Penta в даний час є визнаною компанією в Європі, Африці, Північній Америці, Південній Америці, Австралії, Росії, Індії, Китаї та на Близькому Сході.