OSMAN KOC

ТОВ «Варз» займається виробництвом причепів та напівпричепів різного призначення, а також виготовленням різноманітних видів надбудов на шасі. Впровадження передових технологій дозволяє підлаштовуватися під індивідуальні вимоги замовника. У своїй роботі компанія співпрацює з провідними світовими виробниками комплектуючих, створюючи якісний продукт, який відповідає всім високим європейським вимогам.

Одним із партнерів ВАРЗ є турецька компанія OSMAN KOC, яка надає якісні осі для вантажних автомобілів, причепів та напівпричепів. З'явившись лише 35 років тому, на сьогоднішній день виробництво займає близько 55 000 кв. метрів і є найбільшим заводом Туреччини, а за місяць компанія створює близько 2500 одиниць!

Асортимент пропозицій OSMAN KOC охоплює навантаження на вісь від 3 до 30 тонн та складається з:

  • Осей з механічною та пневматичною підвіскою;
  • Посилені осі;
  • Осей з дисковими та барабанними гальмівними системами;
  • Осей з односхилим та двосхилим ошинівками.

Компанія Osman Koc Axle, яка завоювала любов та довіру клієнтів, є найбільшим експортером осей до Європи, Близького та Середнього Сходу, а також Африки. Обсяг поставок до Ірану становить близько 55% від усього обсягу виробництва, а попит на продукцію з інших країн стабільно зростає. Висока якість підтверджується сертифікатами ТÜV (Німеччина), а також Міжнародною Організацією зі стандартизації 9001:2000. Основним принципом виробника є використання лише найкращих запчастин від відомих постачальників Європи та Туреччини.

OSMAN KOC зосереджена на виробництві надійних та якісних продуктів у термін, а рівень обслуговування та рішучість – сильні сторони бренду, який має три основні цілі:

  • Пропозиція продукції високої якості;
  • Налагодження дружнього спілкування з клієнтами на всіх етапах співпраці;
  • Гарантія задоволення потреб клієнтів.

Основна місія OSMAN KOC – бути надійним виробником та постачальником комплектуючих, який задовольняє потреби та очікування клієнтів, акціонерів та навколишнього середовища своїми продуктами та якісними послугами.