Knorr - Bremse

 Knorr-Bremse сьогодні є постачальником приводних систем та гальмівних систем, а також різних комплектуючих для вантажних автомобілів, напівпричепів та причепів, світового рівня. Саме цю компанію впевнено можна назвати лідером продажів у даній сфері. Величезний асортимент продукції, що пропонується до продажу, крім інноваційних рішень для гальмівних систем (комплексний підхід), представлений також всілякими системами допомоги водію по роботі трансмісії загалом. Також до компетенції компанії належить сервіс та післягарантійне обслуговування. Саме величезна лінійка товарів, висока якість комплектуючих, їхня відповідність усім стандартам та вимогам європейського законодавства, та наявність власної сервісної лінії сприяли тому, що Knorr-Bremse сьогодні є партнером ВАРЗ. Адже саме ці моменти є ключовими під час виборів контрагентів. Оскільки «ВАРЗ» також займається ремонтом старої техніки та надає послуги з переобладнання застарілих зразків техніки. Так як у деяких випадках для професійної сфери діяльності стандартні причепи та напівпричепи не підходять і потрібний більш розширений функціонал. Індивідуальний підхід дозволяє врахувати всі побажання замовника та задовольнити його потреби, розширивши функціонал конкретної робочої одиниці. Головна перевага ВАРЗ перед конкурентами – можливість приймати нестандартні рішення з урахуванням потреб, запитів та побажань клієнта. Компані готова використати творчий підхід до вирішення конкретної проблеми замовника, створюючи багато в чому єдині у своєму роді екземпляри обладнання, це можливо завдяки партнерам із гарною історією та репутацією.

 Knorr-Bremse – справжній новатор у сфері транспортних технологій. Підрозділ систем комерційного транспорту пропонує своїм клієнтам гальмівні системи для сільськогосподарської техніки, причепів та напівпричепів. А в секторі систем шасі компанія є провідним гравцем у сфері електронного управління, систем допомоги водієві на базі машинного зору та подачі повітря. Інші зразки продукції представлені системами кермового керування, системами трансмісії тощо.

 Knorr-Bremse більше 115 років переслідує єдину місію: зробити мобільність на автомагістралях та залізницях безпечною, стійкою та екологічно чистою. І справляється з нею німецька компанія досить успішно, адже комплектуючі цього бренду відомі всьому світу. До покупців ставляться як приватні особи, і заводи - виробники у сфері транспортної сфері.