Jost

ВАРЗ прагне максимально задовольняти вимоги своїх клієнтів та постійно розвивається для того, щоб пропонувати до продажу високоякісну продукцію, що відповідає всім світовим стандартам якості. Компанія постачає не лише стандартну техніку на ринок, а й ексклюзивне обладнання з демократичною ціновою політикою. Це можливо завдяки тому, що вона співпрацює з найкращими світовими виробниками, які постійно вдосконалюють свої досягнення та робота яких спрямована на вирішення індивідуальних завдань замовника. Одним з таких постачальників є JOST, компанія, яка відома світу з 1952 року. На ранніх етапах свого існування вона була невеликим сімейним бізнесом у вигляді кузні поворотних столів.

А сьогодні JOST є провідним світовим виробником та постачальником критично важливих для безпеки компонентів та систем для вантажних автомобілів. Основними напрямками діяльності компанії сьогодні є транспорт та сільське господарство. Для того щоб забезпечити максимально комфортні умови експлуатації машин JOST займається розробкою інноваційних рішень у 3 напрямках:

  • сідельно-зчіпні пристрої та шасі. На основі цих продуктів компанія розробила системи, які служать для автоматизації, контролю та моніторингу дій, які раніше виконувались вручну. Рішення з сенсорним управлінням роблять роботу не тільки простіше та безпечніше, але й ефективніше;
  • рішення для виконання вантажно-розвантажувальних робіт;
  • рішення для забезпечення маневреності авто (осі для причепів та напівпричепів, а також системи примусового кермового керування).

У своїй діяльності компанія керується не лише економічною та соціальною відповідальністю, а й не забуває про екологічну безпеку. Застосовуючи досягнення науки і техніки у своїх проектах, співробітники передусім прагнуть мінімізації забруднення навколишнього природного середовища та економії ресурсів. Це досягається шляхом постійного вдосконалення знань співробітників компанії, багаторічного досвіду у галузі виробництва систем, модулів та компонентів для комерційних автомобілів, а також постійного моніторингу реалізації запланованих показників. Ця філософія JOST близька до ВАРЗ і є надійним фундаментом їхніх взаємин.