Hestal

ВАРЗ використовує у виробництві лише найкращі комплектуючі та співпрацює виключно з компаніями, продукція яких відповідає європейським стандартам якості. Однією є Hestal. Сьогодні F. Hesterberg & Söhne GmbH & Co. KG є провідним міжнародним виробником кріпильних елементів, петель та стійок, що використовуються в індустрії випуску комерційного транспорту. Продукція відома усьому світу під торговою маркою Hestal і має 240-річну історію існування. Компанія належить до холдингу BPW, репутація якого не ставиться під сумнів та підтверджена століттями. Асортимент продукції, пропонованої Hestal, досить широкий і різноманітний. З моменту поглинання BPW Hesterberg постійно фокусувалася на комплектуючих для вантажних автомобілів і розширювала лінійку своєї продукції саме в цьому секторі.

Hestal пропонує:

  • Натягувачі брезенту під назвою HESTAL TensionMaster. Вони представлені в лівому та правому виконанні з пазами або прямокутними валами для утримання відповідної штанги тенту. TensionMaster використовується для натягу та ослаблення брезента для штор. Для забезпечення безпеки відповідно до митних вимог як аксесуар пропонується відповідний капюшон.
  • Навісні стійки розділені на HESTAL VarioMaster та систему стійок CS951.
  • Стійки HESTAL SolidMasters для блокування бортів транспортних засобів. Завдяки продуманій механічній конструкції цю опору можна легко відкрити і абсолютно безпечно заблокувати.
  • Системи регулювання висоти даху з назвою HESTAL LiftMaster. В основному вони використовуються в тентованих транспортних засобах (вантажівках, причепах та кузовах, що знімаються).
  • Системи кріплення HESTAL від Hesterberg включає різні надійні і добре відомі продукти для комерційного транспорту, будівельної та сільськогосподарської техніки. Сюди входять маятникові кріплення для самоскидів, а також ексцентрикові, маятникові та універсальні кріплення. Крім того, Hesterberg пропонує також кріпильні елементи з натяжними болтами для бортових транспортних засобів, накладні та вбудовані замки для фургонів із закритим кузовом, а також замки-шпильки для дверей тентованих, бортових та бортових фургонів.
  • Петлі для фургонів та бортових надбудов.
  • Запатентовану систему HESTAL CargoMaster. Вона є спеціально розробленою системою тросів-розширювачів для кріплення вантажів. Завдяки цій системі більше не потрібно перекидати вручну обладнання для кріплення вантажу, таке як ремені, мережі або брезент. Завдяки інтелектуальній технології повороту та затиску невикористані ремені, сітки або брезент автоматично затягуються для зберігання під дахом автомобіля. У такому положенні вони не заважають процесу навантаження і завжди під рукою, щоб швидко та легко закріпити вантаж із землі.

На додаток до встановленого асортименту, тепер також пропонуються алюмінієві надбудови; такі як задні портальні двері та бортові платформи, а також комплекти для всього автомобіля.

Hestal – це:

  • синонім високої якості в промисловості комерційного транспорту. Продукція компанії є уособленням надійності, довговічності та економічного дизайну;
  • у своїй роботі компанія робить максимальний акцент на вимогах та задоволенні клієнтів, саме тому постійно вдосконалює свої напрацювання та випускає на ринок нову продукцію;
  • досвід та знання інженерів та інших розробників дозволяють випускати на ринок інноваційні продукти та цілеспрямовано співпрацювати з контрагентами, а це відкриває можливості для отримання індивідуальних рішень.