Haacon

Компанія ТОВ «ВАРЗ» займається виробництвом причепів та напівпричепів для різних цілей. модельний ряд налічує величезну кількість одиниць та розширюється з кожним днем, намагаючись встигнути за стрімким розвитком сучасних технологій та необхідністю швидкого реагування на ці зміни. Можливість пошуку індивідуальних рішень, а не тільки випуск одиниць потоки забезпечується тісною співпрацею з величезною кількістю європейських виробників, які щодня удосконалюють свої технології та пропонують ідеї ноу-хау на ринку. Наприклад, за впровадження сучасних інженерних рішень у сектори механічної та електромеханічної підйомної техніки відповідає Haacon.

Haacon є однією з провідних інжинірингових компаній, що має відмінні виробничі цехи спеціального призначення. Haacon - це:

  • Багаторічний досвід. Витоки компанії haacon hebetechnik gmbh сягають 1872 року, коли два місцевих брати, Йозеф і Людвіг Хааманни, заснували механічний цех з виробництва дерев'яних лебідок з хвостовиком у Фройденберзі-на-Майні. У 1956 році компанія Josef Haamann стала першим виробником серійне виробництво допоміжного обладнання для напівпричепів на базі зубчастих рейок До цього дня haacon є одним із провідних постачальників автомобільних компонентів у Німеччині для вітчизняної та міжнародної автомобільної промисловості.
  • Відмінна якість компонентів для виробництва, що забезпечується використанням сучасних технологій та можлива завдяки компетентним співробітникам, стаж яких у цій галузі в середньому становить не менше 15 років.
  • Ефективність у питаннях створення інноваційних рішень для широкого спектру областей застосування чи особливих вимог. Три бізнес-підрозділи, промислове підйомне обладнання, обладнання для комерційних автомобілів та підйомні системи, автономні з точки зору їх операцій та розташування, але при цьому використовують загальну інфраструктуру, за рахунок цього на ринку представлені найсучасніші та інноваційні рішення.
  • Індивідуальний підхід. У багатьох випадках компанія може модифікувати стандартні компоненти відповідно до вимог замовника у питаннях проектування підйомної техніки.

Асортимент Haacon представлений такими компонентами як опори, опори шпинделя, кріплення під запаску, різноманітне обладнання для причепів. Підтримка, компенсація, ув'язування – ось основні напрямки бізнесу у сфері комерційних транспортних засобів.