ERMAX

Вся продукція, яка використовується у процесі виробництва ВАРЗ відповідає високим стандартам якості та проходить відповідну сертифікацію. Компанія успішно співпрацює з багатьма європейськими виробниками, у тому числі і з ERMAX, який має більш ніж 65-річний досвід у галузі освітлювального та електричного обладнання для транспортного сектора. Компанія була заснована у 1951 році, а у 1968 році вона стала частиною групи BPW. З того часу адаптація до ринку, нові розробки та інновації у сфері лінійки продукції стали повсякденним явищем.

Під торговою маркою ERMAX Transport-Teknik розробляє, виробляє та продає широкий спектр продуктів у галузі систем освітлення, розподільних коробок та кабельних систем для великовантажних автомобілів, причепів легкових автомобілів та сільськогосподарських машин.

ERMAX є виробником світового рівня у галузі проектування систем освітлення, а саме: задніх ліхтарів, ламп освітлення номерного знака, сигнальних ламп, бічних габаритних ліхтарів або робочих ліхтарів – сьогодні у вигляді лампових, світлодіодних або гідросистем. Такі важливі освітлювальні компоненти пропонуються в рамках концепцій комплексних рішень з кабелями, схваленими ADR, та, при необхідності, розподільними коробками та монтажним обладнанням. Усі кабелі конфігуруються з безліччю опцій, щоб забезпечити найкращу можливість експлуатації протягом усього терміну служби. Вони мають модульну конструкцію і можуть бути оснащені різними роз'ємами та роз'ємами, що робить установку дуже гнучкою та простою.

Ermax пропонує широкий спектр комплектних освітлювальних та кабельних систем у рамках стандартного асортименту, а також забезпечує можливість реалізації індивідуальних конфігурацій, щоб максимально задовольнити вимоги клієнтів.