BPW

«ВАРЗ» використовує у виробництві техніки лише найкращі комплектуючі, якість яких відповідає стандартам європейського рівня та перевірена часом. Йдеться про продукцію від холдингу BPW, яка є надійним партнером світового рівня, історія створення якого йде в далекий 1784 рік. Його метою є організація процесу транспортування на більш ефективному, безпечному та передбачуваному рівні для клієнтів у довгостроковій перспективі. Комплектуючі від німецького бренду BPW відкривають нові можливості за допомогою рішень з електроприводом для міської логістики та цифрових мереж для вантажних автомобілів, причепів і напівпричепів.

Для того, щоб всі деталі відповідали високим критеріям якості, BPW аналізує різні матеріали, використовуючи найсучасніші методи і безліч ноу-хау у своїй власній лабораторії. Саме цей досвід впливає на розробку продукції, що потрапляє на ринок від заводу «ВАР3».

Сьогодні BPW представляє найширшу лінійку продукції, що забезпечує максимально гнучкі можливості її застосування. Bergische Patentachsenfabrik Wiehl є лідером з виробництва осей та систем підвісок призначених для причіпної та напівпричіпної техніки. На виробництві всіх 13 заводів дотримуються всіх норм і правил (у тому числі стандартів ISO 9001 та ISO 14001), а також виробляється екологічно чиста продукція. Щорічно концерн постачає близько 250 000 осей, приблизно в 450 виконаннях. Крім цього, поставляються й інші запасні частини. Великий асортимент комплектуючих дозволяє досягати економічної рентабельності продукції. Тісна співпраця з постачальником, великі інженерні послуги, ходова частина ECO Plus, зручна телематика та інтелектуальні додаткові компоненти від групи BPW роблять його правильним, ідеальним, системним партнером. Саме завдяки цьому можна отримати якісне висококласне обладнання, що має індивідуальні логістичні концепції для підтримки вашого виробничого процесу. BPW пропонує повний комплект ходової частини причепа з одних рук: від мостів та підшипників до підвіски, гальм та електронної гальмівної системи.