ASPOK

ВАРЗ висуває найвищі вимоги до постачальників комплектуючих для своєї продукції та успішно співпрацює з багатьма європейськими компаніями. Однією з них є Aspöck Systems. Протягом 40 років Aspöck Systems займається забезпеченням освітлення автомагістралей і на сьогоднішній день є провідним у Європі виробником збірних систем освітлення для всіх типів транспортних засобів, що буксируються. Адже інноваційні світлодіодні гібридні рішення є важливою тенденцією на ринку причепів — вони призначені для більшої ефективності та безпеки на наших дорогах.

Aspöck розробляє рішення щодо освітлення для вантажних причепів, причепів, сільськогосподарських машин, автомобілів, мотоциклів та причепів та забезпечує весь виробничий цикл від розробки концепції до продукту, повністю готового до складання. Саме це дозволяє компанії не тільки реалізовувати найширшу лінійку продукції, а й пропонувати клієнтам індивідуальні рішення, що свідчить про максимальну клієнтоорієнтованість.

Aspöck використовує в роботі тільки перевірені і високоефективні технології якості для виробництва продукції відповідно до міжнародних стандартів сертифікації ISO 9001: 2015, IATF 16949 і ISO 14001. Всі виробничі процеси плануються, впроваджуються і контролюються внутрішнім менеджментом якості і підтверджуються успішними вкотре підтверджують високі стандарти якості.

Також Aspöck постійно інвестує у розвиток випробувальних лабораторій, умови яких дають змогу проводити випробування на придатність використання продукції в екстремальних умовах експлуатації.

Асортимент Aspöck сьогодні представлений:

  • Інноваційними рішеннями для причепів вантажних (світлодіодні ліхтарі з великими світловими зонами, рівномірним розсіюванням світла та динамічними індикаторами; гібридними багатокамерними ліхтарями; системами керування відстанню; електропроводкою та штекерними з'єднувачами для освітлювальних приладів).
  • Ноу-хау для причепів (5-функціональні ліхтарі з вбудованим трикутним відбивачем та повністю світлодіодним обладнанням; світлодіодні задні ліхтарі; електропроводкою та штекерними з'єднувачами для освітлювальних приладів тощо).
  • Освітлювальними комплектуючими для сільськогосподарської та самохідної техніки (Світлодіодні робочі лампи з яскравістю 1500 або 3000 люмен та іншими ліхтарями).

Також компанія пропонує індивідуальні можливості дизайну з використанням новітніх технологій, тому з нею ВАРЗ здатний задовольнити будь-які побажання клієнта.