ADR

Продукція ТОВ «ВАРЗ» повсюдно зустрічається на дорогах СНД та нічим не поступається європейським аналогам. При створенні причепів та напівпричепів підприємство використовує сучасні технології та пристрої, а також тісно співпрацює зі світовими брендами, які виробляють комплектуючі для техніки.

Це забезпечує високу якість кінцевої продукції, що робить ВАРЗ найбільшим українським виробником причіпної та спеціальної техніки. Одним з надійних постачальників комплектуючих є польська компанія ADR, заснована в 1996 році внаслідок реструктуризації заводу ZASŁAW з виробництва причепів та напівпричепів. Сьогодні асортимент складається з технологічно просунутої продукції, що відповідає всім вимогам ринку, і включає:

  • Осі з навантаженням від 500 кг до 16 тонн, з офіційно сертифікованою гальмівною системою в Європі;
  • Рульові (напрямні) осі із запатентованими ADR та визнаними у всьому світі рішеннями;
  • Одновісні, двовісні та тривісні підвіски (пружинні та пневматичні);
  • Колеса для всіх основних секторів сільськогосподарського та промислового транспорту;
  • Комплектуючі для осей, підвісок та гальм.

Понад 90% продукції ADR призначено для експорту в Західну Європу, Сполучені Штати Америки та такі країни, як Австралія або Далекий Схід. Майже у всьому світі можна зустріти продукцію ATW. Компанія має свої представництва в Італії, Франції, Англії, Іспанії, Канаді, Бразилії, Китаї, Індії, Австралії.

Після вступу Польщі до ЄС ADR Group зайнялася розширенням внутрішнього ринку та активізувала зусилля щодо просування своєї продукції на європейському ринку. ADR успішно взяла участь у міжнародних виставках POLAGRA, AGRO SHOW у Познані, EIMA (Болонья), Agrotechnica (Ганновер). Продукція ADR також схвалена та сертифікована відповідно до європейських вимог: TUV у Німеччині та CEMAGREF та UTAC у Франції.

Розробка нових продуктів — це результат постійного тестування сучасних технічних рішень та моделювання найважчих умов експлуатації. Починаючи свою діяльність із 99 співробітниками та площею виробництва 7.000 м2, сьогодні команда ADR складає близько 400 співробітників та робочою площею понад 40 000 м2.

ADR співпрацює зі всесвітньо відомими університетами, світовими виробниками автомобілів та найбільшими регулюючими органами світу, що дає можливість створювати високоякісні комплектуючі з урахуванням індивідуальних вимог клієнта.