Самоскид на шасі IVECO AD380T41

15.11.21

ВАРЗ, будучи виробником спеціальної та причіпної техніки з більш ніж півстолітнім досвідом, прагне постійного вдосконалення технологічних процесів і до вибудовування партнерських відносин з різними зарубіжними компаніями.

Минулого місяця в Краматорську було поставлено забудову IVECO AD380T41. Італійський виробник IVECO - один із провідних виробників комерційних автомобілів, який динамічно розвивається та впроваджує передові технології у процес виробництва в європейських країнах. Автомобілі цього бренду зуміли заслужити довіру покупців усього світу завдяки своїй неперевершеній надійності, економічності та величезній кількості можливих модифікацій у різних типах авто. Тісне співробітництво компаній та позиціонування ВАРЗу як надійного партнера, що відрізняється чудовою якістю виконання продукції, дозволило оцінити її переваги, адаптовані особливо дорожнього покриття, кліматичні та інші умови експлуатації, та жителям України.

Самоскид з колісною формулою 8х4, кузовом 20 куб відрізняється відмінними технічними та експлуатаційними характеристиками. Екстер'єр автомобіля відрізняється естетичністю, зрозуміло, цей фактор не є вирішальним при виборі спецтехніки, проте не варто нехтувати ним.

Автомобіль призначений для транспортування різних інертних матеріалів (піску, щебеню тощо) дорогами з твердим або ґрунтовим покриттям. Автомобіль оснащений сходами, бічним відбійником, тентом, захистом задніх ліхтарів, кріпленням на передньому борту під два запасні колеса, двигуном з гігантським запасом потужності, має міцну жорстку раму, зручну кабіну для водія та цілий ряд інших переваг. Завдяки їм самоскид ідеально підходить для роботи не тільки на дорогах загального користування, а й в умовах суцільного бездоріжжя.

Він стане надійним помічником для реалізації широкого спектра завдань, поставлених перед замовником і, напевно, виправдає очікування нового власника. Новим власникам минулого місяця було поставлено не тільки забудову IVECO AD380T41. Листопад увінчався приємними покупками для багатьох сфер бізнесу, зокрема дорожньо-будівельної, аграрної та сфери вантажоперевезень.

Ще один автомобіль європейського виробництва чекає на свого власника на заводі ВАРЗ. Додаткову інформацію можна отримати у відділі продажу. Купуючи спецтехніку такої якості - Ви робите чудовий внесок у майбутнє свого бізнесу.

Новина Самоскид на шасі IVECO AD380T41