Розсувні напівпричепи

Розсувний напівпричіп є типом причепа з телескопічною платформою, який дозволяє збільшити обсяги матеріалу, що перевозиться за один рейс, завдяки збільшенню площі для навантаження вантажу (вантажопідйомність при цьому залишається на тому ж рівні або знижується, залежно від особливостей конструкції).

Перевагами трансформерів від ВАРЗ є:

  • Легкість трансформації та можливість використання як звичайний причеп, що відрізняється компактністю. Зручність такої конструкції полягає також у покроковій розсувці. Адже можна подовжити причіп на стільки, на скільки необхідно, а не максимально максимально.
  • Завдяки низькорамній конструкції можна перевозити будь-які вантажі акуратно, а міцний каркас при цьому гарантує збереження вантажу при перевезенні навіть ґрунтовими дорогами. Однак, деякі моделі мають стандартну висоту.
  • Надійність фіксації вантажу (забезпечується протиковзкими планками, кониками та кріпильними ланцюгами в залежності від модифікації конструкції).
  • Можливість транспортування негабаритних вантажів.
  • Гарна маневреність техніки на дорозі, навіть в умовах бездоріжжя.

ВАРЗ пропонує розсувні напівпричепи різних модифікацій.

  • Розсувні низькорамні трали призначені для транспортування вантажів особливих великих габаритів. У середньому платформа збільшується на 4-7 метрів (покрокова розсувка). Вона дозволяє перевозити верстати, обладнання, будівельні матеріали, труби будь-яких розмірів, гусеничну або колісну техніку та контейнери різних розмірів. Вантажопідйомність такої техніки може сягати 100 тонн.
  • Високорамні напівпричепи важковози, які в середньому збільшуються на 6 метрів і мають вантажопідйомність до 55 тонн. У розсунутому стані такі напівпричепи досягають 21 метра завдовжки.
  • Напівпричепи майданчика довжиною до 21,5 м, здатні витримувати навантаження 50 тонн.

При потребі за бажанням замовника ВАРЗ може додатково встановити бічні прапорцеві розширювачі платформи, які дозволять збільшити ще й ширину напівпричепа, максимально оптимізувавши процес транспортування вантажу.

Сьогодні розсувний напівпричіп від ВАРЗ - це не нововведення, а річ, яка заслужила довіру та визнання величезної кількості людей, задіяних у аграрній, дорожньо-будівельній, сільськогосподарській сферах та сфері вантажоперевезень.

ВАРЗ - це не лише стандартні рішення на ринку причіпної та напівпричіпної техніки. Відмінною особливістю заводу є можливість проектування моделей транспортних засобів на індивідуальне замовлення. Інженери прагнуть принести максимальну користь та допомогти замовникам у реалізації їх цілей. Купити розсувний напівпричіп від заводу ВАРЗ означає отримати якісну та надійну техніку європейського рівня за приємною ціною, яка значно нижча ніж у європейських, китайських та американських виробників.

Окрім продажу, ВАРЗ також надає широкий спектр послуг з переобладнання та переоснащення техніки, встановлення краново-маніпуляторного обладнання тощо. На заводі налагоджено не тільки весь цикл виробництва, ВАРЗ також забезпечує документально процес введення обладнання в експлуатацію. Також ВАРЗ має власну мережу з 12 сертифікованих сервісних станцій, які надають весь спектр послуг із гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Купити Розсувні напівпричепи від ВАРЗ