Роботи з дробоструминної обробки поверхні

Матеріально-технічна база та виробничі потужності компанії ВАРЗ забезпечують можливість заводу виконувати весь цикл робіт з виробництва причепів та напівпричепів, починаючи від складання проекту згідно з побажаннями замовника, закінчуючи оформленням дозвільної документації. Завдяки багаторічному досвіду та використанню сучасних інноваційних технологій у роботі для фахівців ВАРЗ немає нездійсненних завдань. Співробітники надають широкий спектр послуг у транспортній сфері, у тому числі й роботи з дробоструминної обробки поверхні. Ця технологія є методом очищення поверхні за допомогою металевого дробу, що подається під дією стисненого повітря, на високій швидкості, для підготовки поверхні виробів перед нанесенням фарби. Цей метод дозволяє позбавитися старої фарби, іржі та старого антикорозійного покриття на б/у виробах, а також термічних забруднень, патогенної мікрофлори та плівки оксидів на нових предметах. Ця процедура має велике значення у процесі виробництва нових причепів та напівпричепів, а також при ремонті обладнання. Обробка спрямована на запобігання розвитку корозійних процесів і тим самим на збільшення експлуатаційного терміну техніки.

Звичайно, крім такого методу очищення, сьогодні відомі й інші варіанти, що характеризуються досить хорошими показниками. Робочими застосовуються різні абразивні засоби, які наносяться вручну, всілякі кутошліфувальні машини і т.д. Але слід розуміти, що такі обсяги, як причіп або напівпричіп вантажного авто, або трал вкрай складно пройти вручну, у дробоструминну обробку ж за невеликий час дозволяє досягти бажаного результату на таких габаритних площах.

Процедура дробоструминної обробки має свої особливості та нюанси, необхідно знати який тиск слід використовувати, під яким кутом проводити саму обробку і т.д. Бо інакше не вдасться підготувати якісну основу для подальшої роботи.

У компанії ВАРЗ цю послугу надають лише досвідчені фахівці, які мають необхідну компетенцію та великий досвід роботи в даній сфері. У своїй роботі вони використовують тільки надійне і перевірене обладнання і витратні матеріали, що добре зарекламували себе.