Рихтування кузовів та напівпричепів

Рихтування є останньою операцією обробки деталей, що виробляється перед віддачею транспортного засобу власнику. Вона вимагає чимало часу та уважності від фахівців, оскільки належить до оздоблювальної частини робіт. Рихтування покликане ліквідувати пошкодження на кузові і привести його в початковий вигляд, щоб форми і далі продовжували приковувати погляди оточуючих. Враховуючи те, що ВАРЗ застосовує на виробництві повний цикл робіт від складання проекту до оформлення дозвільних документів, то і рихтування кузовів та напівпричепів є звичайною справою для співробітників компанії.

Показами до рихтування є:

  • Необхідність відновлення первинного виду кузова, напівпричепа або окремих його деталей після попадання у серйозні ДТП. Для усунення дефектів використовується шліфування, великий арсенал інструментів та виконуються зварювальні роботи.
  • Виправлення невеликих пошкоджень на невеликій ділянці кузова, найчастіше прогини виправляються за допомогою молотів різної форми.
  • Виправлення пошкоджень перед фарбуванням кузова або напівпричепа. Механічні пошкодження на авто можуть бути результатом неакуратного паркування, падіння на кузов важкого предмета тощо

ВАРЗ - це гарантія якості, тому після здійснення рихтування напівпричепа або кузова вантажного автомобіля при зоровому огляді Ви точно не знайдете опуклості та увігнутості авто під кутом, а за допомогою обмацування не натрапите на навіть незначні нерівності на поверхні або бульбашки.

>

ВАРЗ - компанія, яка співпрацює з багатьма виробниками Європи з відмінною репутацією, тому у своїй роботі застосовує лише передові технології, які дають змогу отримувати ідеальні результати. Не варто думати, що для комерційної техніки зовнішній вигляд техніки не дуже важливий. Багато хто, перед тим як укласти договір з фірмою, бажають попередньо оцінити і ознайомитися з технікою, яка перебуває в експлуатації для формування думки про її власника. Адже успішний власник компанії навряд чи дозволить собі допустити до роботи зношену техніку, це як ніяк може зіпсувати репутацію і негативно позначитися на рівні доходу.