Переобладнання транспортних засобів (шасі надає замовник, ми встановлюємо надбудову, надаємо VIN номер ТЗ)

Власники машин, причепів і напівпричепів не завжди задоволені їх технічними характеристиками або через різні обставини виникає необхідність змінити їх комплектацію з метою подальшої експлуатації в дещо іншому форматі. З цієї причини ВАРЗ надає послуги з переобладнання транспортних засобів. Адже покупка нового автомобіля не завжди вписується до бюджету компанії, не кажучи вже про використання вантажного автомобіля в особистих цілях чи в рамках приватного візництва.

Під переобладнанням сьогодні розуміється зміна моделі, типу, параметрів конструкції або призначення авто шляхом встановлення спеціального обладнання, кузовної частини, кабіни або їх деталей, а також номерних агрегатів, які не були передбачені в базовій заводській комплектації автомобіля. Варто зазначити, що компанія не може виконати переобладнання на будь-який запит замовника, оскільки є законодавчі обмеження. Йдеться про неможливість виконати переобладнання, яке може призвести до зміни загальної маси машини та її розподілу по осях, усунення центру тяжіння, зміни основних характеристик серця машини - двигуна, колісної бази, колісної формули, системи гальмівного та кермового управління, а також трансмісії. /p>

Ті ж види переобладнання, які дозволені вимагають відповідального підходу з боку конструкторів та проведення серйозних технічних випробувань для перевірки транспортного засобу на його безпеку для водія та інших учасників дорожнього руху. Фахівці ВАРЗ використовують у своїй роботі лише сучасні технології, які забезпечують найвищу продуктивність отриманого обладнання та несуть мінімальні витрати для його власника. Адже в сучасному світі і так досить складно встигати за інноваційними рішеннями у галузі техніки.

ВАРЗ також надає послуги з присвоєння Vin-коду. Саме він забезпечує можливість ідентифікації авто. Завдяки йому можна отримати інформацію про те, де і коли було виготовлено автомобіль і якою була базова комплектація від заводу-виробника. Цей аспект дуже важливий і вкотре підтверджує компетентність співробітників компанії, адже вони супроводять клієнта на всіх етапах співпраці, починаючи від проектування індивідуальної конструкції, закінчуючи документальним оформленням.