Volvo

Концерн Volvo є надійним партнером ВАРЗ, тісна співпраця компаній дає позитивні плоди і дозволяє являти світові найкращі технологічні рішення. Компанія Volvo є концерном, що виробляє вантажні автомобілі, автобуси, двигуни, техніку сільськогосподарського призначення та різноманітне обладнання. Раніше концерн Volvo виробляв також легкові автомобілі, але в 1999 році продав своє відділення з виробництва легкових авто під брендом Volvo Personvagnar концерну Ford, він у свою чергу в 2010 році уклав договір купівлі-продажу з концерном Geely.

Датою заснування концерну VOLVO прийнято вважати 14 квітня 1927 року. Саме цього року з конвеєра заводу у Швеції, у Гетеборзі, зійшов перший серійний автомобіль.

Саме Volvo вперше у світовій автомобільній історії ще в 1959 році став оснащувати триточковим ременем безпеки автомобілі. Нельс Болен, який є творцем ременя такого виду, був удостоєний безлічі нагород. Саме цей винахід врятував безліч людських життів і зробив справжню революцію в системі безпеки під час руху автомобіля. Такі ремені використовуються і досі в дещо модернізованому варіанті.

До початку 1966 року світ побачила модель 144. Саме вона згодом отримала звання «автомашини року» та «найбезпечнішого авто у світі». Це вплинуло на репутацію корпорації і виставило її в найбільш виграшному світлі порівняно з іншими виробниками машин на той час.

Крім того, компанія активно розвивається у сфері технологій і дозволяє власникам авто купувати аксесуари, які просто незамінні у роботі. Саме тому концерн співпрацює з гігантами у галузі техніки. Одним з революційних рішень є ноутбуки Panasonic Toughbook CF-31 і Panasonic Toughbook CF-53, які дозволяють миттєво визначати помилки в роботі машин, за рахунок чого сприяють скороченню витрат, пов'язаних з непередбаченим простоєм машин, техоглядом тощо. Сьогодні Volvo Trucks є одним із лідерів ринку комерційного транспорту. Автомобілі відрізняються надійністю, високою продуктивністю, підвищеним рівнем комфорту, безпекою та престижністю.

Компанія «Volvo» сьогодні по праву називається одним із найбільших у світі виробників надійних, потужних та комфортних автомобілів. Саме її продукція визначає світовий прогрес у галузі автомобілебудування. А основний принцип, незважаючи на час і прогрес у цій галузі, полягає у забезпеченні максимальної безпеки людини.