Scania

Сьогодні у ВАРЗ та Scania налагоджені тісні партнерські взаємини. Scania є постачальником транспортних рішень світового рівня. Ключовими цінностями компанії, якими вона керується у своїй роботі, є все для клієнта, повага до кожного, виключення втрат, цілеспрямованість, командний дух і вірність принципам. Саме вони відображають прагнення компанії до екологічно стійкого майбутнього, а також становище у Volkswagen Truck & Bus. Мета Scania – сприяти переходу до стійкої транспортної системи, створюючи світ мобільності, який найкраще підходить для бізнесу, суспільства та навколишнього середовища.

Компанія пропонує вантажні автомобілі, які можуть використовуватись у різних сферах, починаючи від перевезення вантажів на великі відстані, закінчуючи будівельною сферою. Компанія представляє споживачам вантажні автомобілі, що будують бізнес. Йдеться не лише про продуктивність, надійність та економічність, а й про можливість Scania розробити пакет продуктів та послуг, які допоможуть значно підвищити прибутковість компанії-власника. Такі модернізації здатні скоротити експлуатаційні витрати, максимально збільшити час безвідмовної роботи та забезпечити безпеку та комфорт водіїв.

Також Scania пропонує повний спектр міських та міжміських автобусів для операторів громадського транспорту та автобусних компаній. Пропозиції виробника успішно справляються із сьогоднішніми проблемами міської мобільності.

Системи живлення Scania лежать в основі машин, які мають використовуватися 24 години на добу, у тому числі колісних навантажувачів, патрульних катерів та електростанцій.

Широкий спектр послуг Scania включає СТО, індивідуальне обслуговування клієнтів, навчання водіїв і т.д.

Важливою перевагою Scania є надання гнучких фінансових та страхових рішень. Вони розроблені спеціально для того, щоб надати клієнтам можливість прорахувати передбачувані витрати та керовані ризики протягом усього терміну експлуатації автомобілів цього бренду.