HIAB

Одним із партнерів ВАРЗ є HIAB, значення та роль якого важко переоцінити у світі дорожнього вантажно-розвантажувального обладнання, інтелектуальних послуг, а також інтелектуальних та мережевих рішень. Стандартні рішення Hiab по установці допомагають виробникам кузовів та установникам по всьому світу скоротити час встановлення та отримати доступ до високопрофесійно спроектованого попередньо змонтованого обладнання. Рішення, які оптимізують час, скорочують витрати на обслуговування, виправдовують вкладення Hiab.

Асортимент HIAB сьогодні представлений такими напрямками:

  •  Крани – маніпулятори. Інноваційні рішення в галузі технології забезпечують чудову продуктивність та ефективність техніки, а функції безпеки світового класу забезпечують безпеку операторів та контроль, зводячи до мінімуму ризик для людей чи навколишнього середовища. Крани-маніпулятори від HIAB відрізняються ультрасучасним дизайном та конструкцією, яка гарантує тривалий термін експлуатації обладнання та довговічність інвестицій у бізнес.
  • Лісозаготівельні крани. LOGLIFT встановлює високі стандарти безпеки з SafetyPlus™, HiCab™ та HiVis™. Перевагами є наявність вбудованих сигналів безпеки в індикатори навантаження, системи попередження про висоту стріли, високі сидіння, покращена ергономіка, панорамні вікна та багато іншого. Кожна деталь призначена для забезпечення безпеки оператора, мінімізації збитків навколишньому середовищу та підвищення загальної продуктивності.
  • Крани для утилізації відходів. Робота з вторинною сировиною відрізняється складністю та інтенсивними циклами, саме тому техніка оснащена як стандартними, так і додатковими функціями, які забезпечують швидкість, надійність та ефективність, необхідні для виконання роботи, та дозволяють оптимізувати виробничі процеси.
  • Автонавантажувачі. Для власників бізнесу наявність такої техніки в автопарку означає підвищення якості обслуговування клієнтів та підвищення прибутковості,
  • Гакові та бункерні навантажувачі. Конструкції устаткування, представлені над ринком протестовані у важких умовах, тому чудово справляються з усіма поставленими їх завданнями і є чудовою довгостроковою інвестицією.
  • Гідравлічні підйомники. Гідравлічні підйомники поєднують передові інновації і надійність для оптимізації кожного робочого дня. А з найскладнішими завданнями допоможуть впоратися цифрові рішення.