FAUN

Одним з партнерів ВАРЗ сьогодні є FAUN, історія виникнення якого йде в далекий 1845 рік і починається зі створення чавуноливарного заводу та автомобільної компанії Юстусом Крістіаном Брауном. Головним завданням FAUN є збереження навколишнього природного середовища. FAUN є членом Klimaschutz durch Kreislaufwirtschaft e.V. (Асоціація захисту клімату за допомогою економіки замкнутого циклу). Метою функціонування даного об'єднання є сприяння обміну інноваційними рішеннями та спільним проектам між різними компаніями та організаціями, які активно займаються захистом клімату та прагнуть виступати за подальший спільний розвиток економічного потенціалу землі Північний Рейн-Вестфалія.

У своїй роботі вона керується прагматичним підходом для досягнення цілей та встановлює високі стандарти якості. Сьогодні FAUN сертифікований відповідно до ISO 9001: 2015. Адже в даний час управління якістю визнано важливим фактором будь-якої сучасної компанії. Сертифікація та стандартизація відіграють важливу роль у всіх компаніях, що входять до групи FAUN. Якість починається з купівлі та вибору сировини і продовжується до виробництва сміттєвозів та підмітальних машин. Якість також відіграє у внутрішніх процесах. Всі робочі процеси компанії постійно удосконалюються, а власний проект FAUN «CIP» (процес постійного покращення) є невід'ємною частиною функціонування та активно практикується всіма працівниками.

Головними цінностями компанії є економне використання ресурсів та соціальна відповідальність. Вони є блоками, на яких будується вся корпоративна система вже багато років. Ще в 1979 році FAUN представила світові збиральну машину AK 436, яка відрізнялася зниженим рівнем викидів вихлопних газів, низьким рівнем шуму та високою економічністю палива. А в 1991 році FAUN була нагороджена першим у світі екологічним знаком Blue Angel для дорожнього транспортного засобу VEGA.

Сьогодні сміттєвози FAUN характеризуються високою ефективністю пресування, тривалим експлуатаційним терміном, високим ступенем надійності, мінімальною власною масою кузова, а також мінімумом витрат, потрібних на обслуговування такої техніки.