Партія з 17 самоскидів для транспортування дорожньо-будівельного вантажу

15.10.21

Техніка від ВАРЗ є наслідком продуманих інженерних рішень провідних виробників з України, Німеччини та інших європейських країн. Якість напівпричіпної техніки, що виробляється, не поступається закордонним аналогам і багато в чому навіть перевершує їх, особливо це стосується високої міцності рами і підвіски. Техніка покликана раціоналізувати логістику підприємств, та її широкий модельний ряд дозволяє організувати процес транспортування різних вантажів.

Якщо взяти до уваги той факт, що ВАРЗ також передбачає можливість проектування індивідуальних технічних рішень для задоволення потреб конкретного замовника, йому зовсім немає рівних.

Оцінити переваги техніки від заводу змогли власники багатьох компаній по всій країні та за її межами.

Минулого місяця остання партія з 17 одиниць такої техніки була підготовлена ​​для роботи у Дніпропетровському регіоні та вирушила до свого власника. Їй стала фірма "Будінвест Інжиніринг", що входить до ТОП-5 дорожніх компаній. Як один з лідерів надання послуг у дорожньо-будівельній сфері, компанія вибирає кращу техніку, здатну впоратися з великим обсягом складних завдань. Саме тому "Будінвест Інжиніринг" для реалізації своїх майбутніх проектів зупинила свій вибір на ВАРЗ-НПС 2730. Цей напівпричіп-самоскид, що відрізняється відмінними експлуатаційними та технічними характеристиками. При його виробництві використовуються комплектуючі від провідних світових виробників, що уможливлює використання самоскида для транспортування дорожньо-будівельного вантажу в складних умовах. Крім великої вантажопідйомності, перевагами ВАРЗ-НПС 2730 є наявність:

  • гальмівної системи німецького виробництва KNORR-BREMSE
  • великого об'єму кузова – 30 куб, що дозволяє максимально оптимізувати процес доставки вантажу
  • оглядового майданчика
  • тенту для захисту вантажів, що перевозяться, від дощу
  • регульованого заднього бампера
  • кронштейна під 2 запасні колеса
  • 3 осей BPW, 1 - підйомна
  • електроустаткування від ERMAX