Комбайновози

Сільське господарство в Україні – сезонний бізнес і тому вся дорога техніка, яка закуповується для посіву, обробки полів інсектицидами та пестицидами, а також збирання врожаю знадобиться лише кілька разів протягом року. Щоб оптимізувати тимчасові та фінансові витрати на експлуатацію комбайнів потрібен комбайновоз. По-перше, він дозволяє доставляти найважчу техніку в місце роботи власнику, а по-друге, комбайновози забезпечує можливість переміщення сільськогосподарської техніки для здачі в оренду власнику другого поля. Не використовувати причіп-комбайновоз просто не вийде – хіба що гараж знаходиться впритул до поля. Адже середня швидкість переміщення комбайна становить близько 20 км/год, не кажучи вже про нюанси переміщення такої техніки дорогами, їх прохідністю тощо.
Комбайновоз є фурою високої потужності з причепом з великою вантажопідйомністю. Такий причіп-комбайновоз зазвичай має платформу близько 3 м завширшки, проте за потреби параметри можуть змінюватися.
У більшості трал комбайновоз - низькорамна конструкція, тому використовувати її досить комфортно. Немає необхідності застосування спеціальної вантажної техніки – комбайни самостійно заїжджають на платформу. Для заїзду платформи оснащені трапом відкидним. Також у комбайновозі передбачено місце для розміщення причіпних агрегатів для спецтехніки – їх затягують на платформу за допомогою лебідки, а іноді навіть вручну. Модифікації техніки змінюються з кожним роком і виробники прагнуть поставити максимально легкі конструкції, але не на шкоду їхній ефективності.
Причіп-комбайновоз, як правило, має не лише спеціальні ніші для забезпечення стабільності при пересуванні, але й має спеціальні противідкатні елементи у конструкції. Також є модифікації, в яких передбачені спеціальні завіси для захоплення комбайна. Найчастіше комбайновози випускають на 3-5 осях. Це забезпечує хорошу прохідність автомобіля різними дорогами.
Купити напівпричіп комбайновоз у найкращій комплектації та за доступною ціною можна у нас. Ми гарантуємо високу якість техніки, що постачається, і тривалий експлуатаційний ресурс комбайновозів. Великий вибір моделей доступний для замовлення, деякі є на складі в Україні. Ми прагнемо бути дуже корисними для власних клієнтів і постійно розширюємо асортимент продукції, що поставляється.
Щоб замовити комбайновоз на заводі, залишайте заявку на нашому сайті або телефонуйте за вказаним номером телефону.
ВАРЗ - найкраще рішення для Вашого бізнесу.

Купити Комбайновози від ВАРЗ