Капітальний ремонт напівпричепів та причепів після ДТП

Сьогодні компанія ВАРЗ займається виробництвом причепів та напівпричепів для різних цілей, однак це є результатом довгого шляху в даній галузі та аналізу попиту ринку на таке обладнання. А з перших днів існування основним напрямком діяльності, який і започаткував розвиток виробника зі світовим ім'ям, було виконання капітальних ремонтів напівпричепів. 

Маючи великий досвід і матеріально-технічну базу для поставлених завдань, а саме жорстко закріпленим стапелем для вирівнювання рам і кузовів, струбцинами всіляких розмірів, гідравлічними розтисканнями, пресом із зусиллям 200 тонн, кранкогибом із зусиллям 400 тонн , досвідом, накопиченим десятиліттями.

Тісна співпраця з європейськими постачальниками дозволяє компанії не тільки виконувати ремонтні роботи напівпричепів після ДТП, а й удосконалювати конструкції, що мають. У своїй роботі ВАРЗ успішно застосовує всі інноваційні технології, що дозволяє отримати найкращий результат за оптимальну ціну та максимально короткий проміжок часу. Адже часом простий автомобіль обходиться дуже дорого для компанії. Багато підприємств використовують у роботі машини, укомплектовані за індивідуальним технологічним рішенням і в таких випадках знайти заміну та орендувати обладнання на стороні практично неможливо.

Компанія ВАРЗ чудово розуміє, яка відповідальність на неї покладена, тому звертаючись за капітальним ремонтом напівпричепів після ДТП можна бути впевненим, що результат Вас не розчарує. Уточнити ціни, терміни та можливість виконання ремонту можна у спеціалістів компанії після проведення дефектів обладнання.