Фарбування транспортних засобів

Однією з найбільш популярних послуг у сервісі ВАРЗ є фарбування транспортних засобів. Оскільки лакофарбові покриття можуть втратити свій первісний вид через пошкодження внаслідок попадання каменів на поверхню, ДТП, удару тощо. Різні механічні пошкодження дуже псують зовнішній вигляд транспортного засобу. Також фарба може просто вигоряти під впливом ультрафіолетових променів. Внаслідок цього її необхідно періодично оновлювати. Призначення фарби полягає не тільки у наданні естетичного виду техніки, але й у продовженні терміну її експлуатації. Адже фарба, по суті, захищає метал від корозії.

Фарбування транспортних засобів лише на перший погляд здається простою процедурою. Насправді вона складається з багатьох етапів, кожен з яких вимагає максимально відповідального підходу і супроводжується безліччю правил. Все починається з виявлення всіх прихованих дефектів, підготовки основи для фарби (очищення абразивними речовинами, кутовими шліфувальними машинками або дробоструминною обробкою), підбору фарбуючої речовини, підбору лаку з наповнювачем і закінчується нанесенням фарбуючого складу на поверхню, сушінням та поліруванням. Важливо не тільки робити все відповідно до алгоритму та дотримуватися технологій, але й витримувати часові проміжки між етапами.

Довіряти такий відповідальний захід слід лише професіоналам, в іншому випадку отриманий результат буде недовго радувати власника і скоро доведеться спричинити чергові фінансові витрати. Адже нікому не хочеться турбуватися про те, що гроші були витрачені дарма.

Фарбуванням тралів, самоскидів, цистерн та інших напівпричепів у компанії ВАРЗ займаються лише справжні фахівці своєї справи. Вони знають всі тонкощі поводження з металом і використовують у роботі лише найкращі витратні матеріали, що відповідають високим стандартам якості. При виборі фарби береться до уваги як колір барвника, а й яскравість, блиск і наявність відливів. Не варто економити на цьому, адже зовнішній вигляд техніки, що використовується — це репутація її власника.