Бортові платформи

Бортові платформи від ВАРЗ

У багатьох сферах бізнесу оптимізація логістики відіграє важливу роль, що спричиняє попит на автопоїзди. Напівпричепи представлені на ринку в різних модифікаціях, свою нішу на ринку транспортних засобів успішно зайняв і бортовий напівпричіп. Область застосування таких напівпричепів є досить широкою. Вони використовуються для транспортування великогабаритних великовагових вантажів, для яких не потрібні особливі умови зберігання та перевезення. Найчастіше ними перевозять будівельні матеріали, труби, металопрокат та інші непродовольчі товари, які бояться впливу атмосферних опадів, перепадів температури тощо.


Сьогодні можна купити бортовий причіп у різних виконаннях: з різною висотою кузова, вантажопідйомністю, різною довжиною кузова, рельєфом підлоги, механізмом відкидання бортів тощо. Напівпричіп з бортовою платформою має максимально зручну конструкцію, яка передбачає можливість відкидання бортів з різних боків для забезпечення комфортного виконання всього спектра вантажно-розвантажувальних робіт. Сьогодні є відкриті напівпричепи та тентовані (на них встановлюється каркас, який обтягується спеціальною синтетичною тканиною; вони дозволяють захистити вантаж від потрапляння пилу та вологи). У тентованих моделях клапан може бути розміщений ззаду або вони можуть мати зсувний тент для забезпечення бічного доступу.

ВАРЗ пропонує клієнтам бортові напівпричепи тентовані та напівпричепи відкритого типу, які:

  • є оптимальним рішенням для транспортування важких та великогабаритних вантажів;
  • характеризуються простотою та надійністю конструкції навіть в умовах інтенсивної роботи;
  • мають комплектуючі від світових європейських виробників, репутація яких перевірена роками.

Також у процесі виробництва задіяні найсучасніші складальні лінії. Істотною перевагою співпраці з ВАРЗ є те, що на заводі можна купити новий бортовий напівпричіп вітчизняного виробництва за ціною, яка є значно нижчою ніж на імпортні аналоги. Також варто відзначити, що бортові напівпричепи від ВАРЗ відрізняються надійністю підвіски, високою міцністю рами і мають хороший моторесурс. Завод пропонує не лише широкий асортимент бортових напівпричепів та інших транспортних засобів для аграрної, дорожньо-будівельної, комунальної та інших сфер, а й може реалізувати проект з виробництва унікальної одиниці техніки будь-якої складності. Адже не завжди моделі, представлені на ринку, можуть максимально врахувати потреби клієнта та справлятися з поставленими перед ними завданнями на всі 100%. 30-річний досвід роботи дозволяє випускати високоякісну продукцію, що відповідає світовим стандартам та добре зарекомендувала себе перед клієнтами. Крім повного виробничого циклу ВАРЗ бере на себе оформлення дозвільних документів для постановки на облік у сервісних центрах з метою введення транспортного засобу в експлуатацію (якщо напівпричіп обладнується краном - маніпулятором тощо).