Причепи для трактора

Причепи для трактора von VARZ

Причіп для трактора - транспортний засіб, який дозволяє використовувати спецтехніку для транспортування різних вантажів. Це може бути причіп для рулонів сіна, причеп для зерновоза для трактора, причіп для будівельних матеріалів, причіп для перевезення органічних добрив тощо. У нас Ви можете підібрати найкращу модифікацію з оптимальними експлуатаційними характеристиками. Ми пропонуємо варіанти з:

  • різною вантажопідйомністю;
  • різною кількістю коліс;
  • різним числом сторін розвантаження;
  • різним кутом нахилу;
  • різною кількістю очей. У нас є одновісний причіп для трактора, а також двовісний причіп для трактора і т.д.

Купити причіп для трактора від заводу ВАРЗ – найкраще рішення для того, хто прагне розвивати свій бізнес та піклується про майбутнє. Техніка ВАРЗ не дарма займає лідируючі позиції на українському ринку. Великий попит на техніку заводу обумовлений:

  • високий рівень надійності. Корпуси виготовляються з металу високої якості. Усі матеріали, що використовуються під час виробництва, відповідають усім стандартам якості;
  • легкістю монтажу. Встановити одновісний причіп для трактора або другий причіп можна у найкоротший термін. У транспортних засобів є всі необхідні висновки;
  • високий рівень безпеки. Купити одновісний причіп для трактора або техніку другої модифікації означає забезпечити стабільність вантажу при пересуванні та відсутність ризику крену за умови правильної експлуатації;
  • хорошою прохідністю, що дозволяє використовувати техніку в усіх регіонах країни та на будь-яких дорогах;
  • доступною ціновою політикою на техніку. Цей чинник у сучасних умовах не можна назвати другорядним. Адже тут йдеться не лише про початкову ціну самої техніки, а й вартість ремонту та обслуговування. Як не крути, рано чи пізно доводиться вдаватися до послуг сервісного центру і дуже не хочеться, щоб це сильно било по кишені.

Верхнідніпровський авторемонтний завод, відомий виробник причіпної техніки, що входить до європейського холдингу WITEC, постійно збільшує лінійку пропонованої техніки на ринку. Ми хочемо, щоб кожен наш причіп для перевезення рулонів сіна чи інших вантажів сприяв розвитку бізнесу та допомагав у досягненні поставленої мети.

Перевагою роботи з нами також є те, що більшість моделей є на нашому складі і Вам навіть не доведеться довго чекати на потрібну одиницю техніки.

Щоб замовити причіп для трактора, залишайте заявку на сайті або телефонуйте за одним із зазначених номерів. Наші менеджери із задоволенням проконсультують з усіх питань та допоможуть підібрати причіп для трактора з маніпулятором і не тільки.